[WAR3] Distractie Maxima !!

Discutile Libere.

Moderators: Papi ;x wtf!?, HunteR

Post

User avatar
Membru

34
la topicu asta numa ne salutam? toata ziua ''salut'' ''ceao'' ''buna'' :)) da ce-i asta? hai sa vorbim si noi despre cea serios si de ras =))
Everyone hail to the Pumpkin King Now!!
Post

User avatar
Membru

43
Pika wrote:la topicu asta numa ne salutam? toata ziua ''salut'' ''ceao'' ''buna'' :)) da ce-i asta? hai sa vorbim si noi despre cea serios si de ras =))
Ok, da-mi o narghilea, 2-3 G-uri , 5 trabuce si 2 pachete de tigari...a da si preferata mea, 3 sticle de JD si o sa vezi tu caterinca pe mine...aa, si o s-o saluti nitel pe Moarte, ca o s-o vezi deasupra mea =))
Post

User avatar
Membru

28
Huntere eu vr sa stiu ceva !!!
Dc t0cma war3ft ai a!es sa fie pe sv ???
Post

User avatar
Membru

43
Te Che !?* wrote:Huntere eu vr sa stiu ceva !!!
Dc t0cma war3ft ai a!es sa fie pe sv ???

Pentru ca pentru asta am platit 30 de euro, si n-am platit 30 de euro ca sa fie jucat 5 ore pe zi. 5 ORE DIN 24 !!! E inadmisibil.
Plus ca imi place war3ft. Joc war3ft mai mult decat am jucat pe multimod. Nu mai zic ca e mai usor doar cu un mod decat cu zeci de moduri ( multimod ).
Post

User avatar
Membru

19
HunteR wrote:
Pika wrote:la topicu asta numa ne salutam? toata ziua ''salut'' ''ceao'' ''buna'' :)) da ce-i asta? hai sa vorbim si noi despre cea serios si de ras =))
Ok, da-mi o narghilea, 2-3 G-uri , 5 trabuce si 2 pachete de tigari...a da si preferata mea, 3 sticle de JD si o sa vezi tu caterinca pe mine...aa, si o s-o saluti nitel pe Moarte, ca o s-o vezi deasupra mea =))
ingredienta pentru noua potiune magica a lui Dan.Efectul ei este:invocarea Mortii Deasupra Celui Ce o foloseste! :)) =]] =)) :-" (in loc de 3 JD se poate folosi se 3 JB [Jim Beam] )
Post

User avatar
Membru

28
HunteR wrote:
Te Che !?* wrote:Huntere eu vr sa stiu ceva !!!
Dc t0cma war3ft ai a!es sa fie pe sv ???

Pentru ca pentru asta am platit 30 de euro, si n-am platit 30 de euro ca sa fie jucat 5 ore pe zi. 5 ORE DIN 24 !!! E inadmisibil.
Plus ca imi place war3ft. Joc war3ft mai mult decat am jucat pe multimod. Nu mai zic ca e mai usor doar cu un mod decat cu zeci de moduri ( multimod ).
Cu n0i!e chesti pe war3ft incepe sa devine ff mist0 !!
DAR din cate am vaz azi sunt putini admini 0n pe sv !!
Post

User avatar
Membru

28
Ma mie numi merge c!ick dreapta pe f0rum !!
Careva stie dc ?
Post

User avatar
Membru

34
Te Che !?* wrote:Ma mie numi merge c!ick dreapta pe f0rum !!
Careva stie dc ?
mda.. nici mie nu imi mere :-? ciudatat chestia (io ca prostu dadeam pe clicku de la mouse ca un disperat :)))
Everyone hail to the Pumpkin King Now!!
Post

User avatar
Membru

3
Anunt official ca ma retrag si eu :) Hunter .. daca vrei saimi lasi vip'ul iti multumesc . Daca nu ... asta e :) . O sa discutam mai multe pe privat . O sa iti dau mai multe detalii in legatura cu decizia mea :)
Post

User avatar
Membru

34
Jo[CK]eR wrote:Anunt official ca ma retrag si eu :) Hunter .. daca vrei saimi lasi vip'ul iti multumesc . Daca nu ... asta e :) . O sa discutam mai multe pe privat . O sa iti dau mai multe detalii in legatura cu decizia mea :)

TU DC PLECI??? sa imi lasi un pm pe forum sa stiu si eu frate ca akm dak sv e mai nepopulat si e war pleacati toti pnm sau imi dai add pe mess alex.alex98@ymail.com si vorbim cand intru si eu si tu (eu o sa intru pe mail din cauza mess-ului care nu mere :) ) faci cum vrei imi spui/nu imi spui decizia ta
Everyone hail to the Pumpkin King Now!!
Post Reply