Atenţie designerilor .

Aici vei gasi anunturile facute de Lider ! Avertismente sau concedieri Oferite Designerilor !

Moderator: Designer

Post

User avatar
Membru

31
Am făcut acest anunţ , ca nou lider al acestui grup . Vreau mai multă activitate din partea voastră , altfel veţi primi remove . Primiţi un grad şi nu ştiti să'l stăpâniţi,fac o listă:
  • katalin. - eşti activ , lucrezi bine dar vreau să văd că te implici mai mult .
  • FanTa GFX - mai multă activitate , altfel rişti remove .
  • Ø[W]n. - într'o săptămână dacă nu'ţi creşti activitatea , ai remove .
  • Clona - activ , dar vreau să văd mai multă implicare .
  • GabiTza - n'am greşit când am vorbit cu out să te accepte , eşti incredibilă , eşti activă zi de zi şi răspunzi la cereri , tot aşa .
  • .-¬Sergiu· - la tine nu comentez că eşti nou , o să fiu cu ochii pe tine .
Vreau să văd explicaţii la cei ce am făcut atenţii , să văd dacă aveţi probleme , şi veţi fi învoiţi şi nu veţi risca remove . :)
Post

User avatar
Membru

276
Pe tine de ce nu te-ai pus? /:) Totusi ai 23 mesaje ..cred =)) .
"GabiTza - n'am greşit când am vorbit cu out să te accepte , eşti incredibilă , eşti activă zi de zi şi răspunzi la cereri , tot aşa ." - Esti incredibila cum te joci cu mintea lor \:D/ ... esti fata ai prioritate se mai intampla !
Eu nu risc remove? /:) .
Image
Post

User avatar
Designer

184
IN LOVE wrote:Pe tine de ce nu te-ai pus? /:) Totusi ai 23 mesaje ..cred =)) .
"GabiTza - n'am greşit când am vorbit cu out să te accepte , eşti incredibilă , eşti activă zi de zi şi răspunzi la cereri , tot aşa ." - Esti incredibila cum te joci cu mintea lor \:D/ ... esti fata ai prioritate se mai intampla !
Eu nu risc remove? /:) .
si ce daca sunt fata? ce treaba are asta cu activitatea? :)). Tu te auzi ce zici? /:)
Image
Image
Post

User avatar
Membru

40
Poti sta cu ochi pe mine pana te dor ;)) ..Nu am stres ;) ..Stiu ce pot ..

IN LOVE,esti cumva designer? :-?
Care e motivul pt. care te afli aici? E un mesaj adresat designerilor ;)
Image
Post

User avatar
Membru

31
IN LOVE , tu cauţi un avertisment .
Eu nu m'am pus , sunt inactiv deoarece până acum am lucrat la toate imaginile de pe forum şi ajut adminii , de asta am liderul pe care'l am .
.-¬Sergiu· - momentan sunt mulţumit de tine , s'o ţii tot aşa .
Post

User avatar
Membru

31
Eu cam atât pot să fiu activ deoarece mai am şi viaţa personală,probleme cred că ştii cum e.
Post

User avatar
Membru

105
http://fastcs.ro/forum/viewtopic.php?p=18273 vezi că e la designers only
Şi am făcut şi absenţă azi, cu alt motiv. http://fastcs.ro/forum/viewtopic.php?f= ... 363#p22798
Image

Dacă aveţi nevoie de ceva, mă găsiţi doar la Y!M: fanta_ftw
Nu fac semnături, avatare, bannere, wallpaper-uri sau logo-uri decât la cererile pe forum.
Cei ce vor insista pe Yahoo! Messenger vor primi IGNORE.
Post

User avatar
Membru

31
Vă mulţumesc pentru sezisări .
În cele din urmă , Ø[W]n. va primi remove .
Locked