Turneul celor 8 orase INSCRIERI.

Poti discuta liber despre orice

Moderators: © Haineken™, © DaRk # GFX™

Post

User avatar
Membru

410
Așa cum am promis, azi deschidem înscrierile pentru Bandle City, prima etapă din Turneul celor 8 orașe.
La fel ca în sezonul precedent, înscrierea este gratuită, însă de această dată doar primele 32 de echipe ce trimit corect toate datele necesare vor fi acceptate. Odată ce numărul maxim permis de echipe este atins, înscrierile pentru Turneul celor 8 orașe vor fi închise până pe 23 februarie.
Ca să poată participa, jucătorii trebuie să aibă conturi de nivel 30 create pe regiunea EU Nordic & East și să aibă minim 16 eroi cumpărați (meciurile vor fi jucate în regim Tournament Mode).
Înainte de a trimite e-mail-ul de înscriere, echipele trebuie să țină cont de faptul că zilele și orele specificate mai jos pentru desfășurarea meciurilor nu pot fi schimbate, indiferent de motiv.
Drept urmare, dacă nu sunteți 100% siguri că puteți participa în intervalele propuse sau nu aveți cel puțin o rezervă care să poată fi folosită în cazul unor probleme neprevăzute, noi vă recomandăm să nu vă înscrieți. Pierderea prin forfeit a unui meci va duce la pierderea punctelor acumulate până în acel moment în etapă și excluderea din următorul „oraș” al Turneului.
Program meciuri Bandle City

Marți – 19 februarie
16-imi: 20:00 (Best of 1)
Optimi: 21:00 (Best of 1)
Joi – 21 februarie
Sferturi de finală: 20:00 (Best of 1)
Semifinale: 21:00 (Best of 1)
Sâmbătă – 23 februarie
Marea finală: 11:00 (Best of 3)
Nu este nicio problemă dacă nu puteți participa acum sau într-una din celelalte etape din cauza programului încărcat sau a altor obligații. Structura Turneului este suficient de flexibilă pentru ca neparticiparea în una sau două etape să nu fie o tragedie pentru echipele care pot trece măcar de optimi:
intrati aici:http://www.pgl.ro/tu...ru-bandle-city/
ReSpEcTa Si VeI Fi ReSpEctAt
Post

User avatar
Girls

61
interesant !
Namee:
Image
Age: 16
Image
Image
Post

User avatar
Membru

240
ne-interesant din punctul meu de vedere :)))
Image"Respecta si vei fi Respectat!Image
Post

User avatar
Membru

114
Multumim interesant :?
GO GO GO ! DR.FASTCS.RO
Post

User avatar
Membru

115
Mdaaa interesant
Ieri, la bertu Gugulanu, stând aşa, la una mică,
Iaca, şine crezi că vine?… Dracu gol dă Ghiţulică.
S-aşăză şî el la masă ş-uice-aşa, dîntr-un nimic
Înşepu să zdrăngănească la un capăt de băgic
[; X]
Post

User avatar
Membru

124
Pff cei cu asta?
٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶
Post

User avatar
Membru

578
Intereseant ;)
Image


© Moderator Team
Post Reply