Locked
Author
User avatar
G.Darius
Membru
Membru
Posts: 710
Joined: Sat Mar 09, 2013 6:21 pm
Status:
Detinator Steam: Da
Location: Pe scaun
Contact:
Message

Cum sati resusesca sansa la fierar

Post by G.Darius » Thu Mar 14, 2013 9:06 pm

Dupa cum stiti NU EXISTA h.ack pentru fierar. Cred ca acest joc este facut dupa o serie de calcule matematice: “Al x-lea player are o sansa de reusita mai mare decat de obicei“, “La ora x, y minute si z secunde, un item reuseste la un anume fierar“. In ziua de azi, exista persoane care cred ca daca fac anumite lucruri (ritualuri, cum imi place mie sa spun) inainte de a da un item la marit. Sau, sa puna itemul pe fierar atunci cand fierarul face ceva.

Mai jos am scris doar cateva “ritualuri“:

Prima data arunci itemul jos si il ridici de 3 ori. Apoi pui vraja kamara (sau cum i-o spune) pe tine si cand fierarul duce mana de 3 ori consecutiv la frunte, pui itemul pe fierar si apesi ok. Ar trebui sa reuseasca… sau nu.
Pui itemul pe fierar si de 5 ori apesi “Nu” iar a 6-a oara apesi “Da“. Si.. ca si sus.. itemul ar trebui sa reuseasca … sau nu.
Pui Blessul pe item si dai de 3 ori “Nu” iar a 4-a oara, apesi “Da“. Atunci cand apesi da, ar trebui sa te afli in miscare. Bineinteles ca itemul ar trebui sa reuseasca… sau nu.
Fierarul din Map2 e mai bun decat cel din Map1 si ar trebui sa mariti itemele doar la fierarul din map2.
Atunci cand e aglomerat pe server, fierarul esueaza.
Deci… sa tragem concluziile:

Ca sansa de reusita:

Fierarul din DT > Fierarul Breslelor > Fierarul din Map2 > Fierarul din Map1


Ca si cost:

Fierarul din DT < Fierarul din Map1 = Fierarul din Map2 < Fierarul Breslelor

Deci.. apelati cu incredere la Fierarul din DT. Bineinteles ca pentru a ajunge la acest fierar, trebuie sa indurati multe. Voi reveni cu un Ghid Metin2 – Cum sa ajungi la Fierarul din DT dar mai tarziu.
G.Darius Image xLd^

User avatar
Robert
Membru
Membru
Posts: 272
Joined: Sun Mar 10, 2013 4:52 pm
Status:
Detinator Steam: Nu

Re: Cum sati resusesca sansa la fierar

Post by Robert » Thu Mar 14, 2013 9:10 pm

Multumesc !

User avatar
SpLatT :x
Membru
Membru
Posts: 717
Joined: Wed Apr 03, 2013 9:53 pm
Status: Indragostit ! :x
Detinator Steam: Da
Location: Galati !

Re: Cum sati resusesca sansa la fierar

Post by SpLatT :x » Tue Apr 09, 2013 11:38 pm

A trecut ceva vreme de cand nu a mai postat nimeni aici . T.C pentru evitarea spamului !
Best Servers:

Image

Image

(*) Pentru a nu avea neplaceri pe acest forum va rugam sa vizitati:

(*) Regulament Useri si Moderatori FCS ->>[FCS] Regulament Utilizatori Si Moderatori [FCS]

(*) Ai un server? Atunci fa o cerere dns ->> [FCS] Cereri DNS [FCS]
(*) Serverele comunitatii Fast Cs , cele mai populate ->> [FCS] Servere Populate [FCS]
(*) Serverele comunitatii Fast Cs , in curs de populare ->> [FCS] Servere In Curs De Populare [FCS]

Locked

Return to “Tutoriale”